logo bip.gov.pl

 Radio Wrocław SA

serwis WWW  
Instrukcja obsługi Rejestr zmian Statystyka odwiedzin
 Władze / Rada Nadzorcza / Kadencja V
1.

Skład Rady Nadzorczej

V. Kadencja lata 2006-2009

 

Skład od 7.07.2006 do 30.07.2009

 

Beata Pona

Zbigniew Hajłasz

Janusz Burysz

Milan Ušák                                

Robert Chmielarczyk - reprezentant Ministra Skarbu Państwa


Podmiot udostępniający informację: RADIO WROCŁAW SA
Za treść odpowiada: Mirosław Ostrowski
Osoba, która wprowadziła dane: Mirosław Ostrowski
Data wytworzenia informacji: 2008-10-08
Data udostępnienia informacji w BIP: 2008-10-08
Data ostatniej aktualizacji: 2009-08-31 12:54

rejestr zmian publikacji »


Dostępne podkategorie w obrębie tej kategorii:
 Kadencja I
 Kadencja II
 Kadencja III
 Kadencja IV
 Kadencja V
 Kadencja VI
 Kadencja VII
 Kadencja VIII
 Aktualny skład RN
wersja do druku drukuj