logo bip.gov.pl

 Radio Wrocław SA

serwis WWW  
Instrukcja obsługi Rejestr zmian Statystyka odwiedzin
 Władze / Rada Programowa / Kadencja I
1.

I.  Kadencja lata 1995-1999

 

Skład od 9.03.1995 do 9.03.1999

 

Ireneusz Guszpit

Czesław Cyrul

Stanisław Hermanowski - sekretarz

Edward Czapiewski - wiceprzewodniczący

Karol Modzelewski

Sebastian Wierzbicki

Adam Lipiński

Adolf Juzwenko

Józef Pazdur

Jan Miodek

Jacek Weksler

Rafał Bubnicki – Przewodniczący

Wiesław Saniewski  (do 10.09.1996)

Marek Dyżewski

Leon Kieres

Tadeusz Łączyński (od 10.09.1996)

Podmiot udostępniający informację: RADIO WROCŁAW SA
Za treść odpowiada: Mirosław Ostrowski
Osoba, która wprowadziła dane: Mirosław Ostrowski
Data wytworzenia informacji: 2008-10-13
Data udostępnienia informacji w BIP: 2008-10-13
Data ostatniej aktualizacji: 2008-10-13 11:07

rejestr zmian publikacji »


Dostępne podkategorie w obrębie tej kategorii:
 Kadencja I
 Kadencja II
 Kadencja III
 Kadencja IV
 Kadencja V
 Kadencja VI
wersja do druku drukuj